80 LET PRÁVNÍCH SKUŠENOSTÍ

80 let celkové právní expertízy. Máme zkušenosti v oblasti fúzí a akvizic, strategických investic, převzetí a obrany před převzetím, práva obchodních společností a cenných papírů a správy a řízení společností. Poskytujeme poradenství kupujícím i prodejcům. Zabýváme se některými z největších, nejkomplexnějších a nejnáročnějších transakcí po celém světě. Vedeme důkladné vyšetřování a soudní spory a poskytujeme poradenství senior managementu v kritických situacích. Přicházíme s vynalézavými a průlomovými řešeními, které dramaticky ovlivňují podnikání a právo. Jsme lídři.

Jak s námi spolupracovat
V naší firmě se naši zkušení právníci zaměřují na poskytování profesionálních a rychlých služeb pro své klienty. Stejně jako vy chceme, aby byl váš případ úspěšný, a uděláme vše v rámci práva na ochranu vašich zájmů.

Před přijetím případu poskytujeme bezplatnou počáteční konzultaci prostřednictvím telefonické konference, abychom zhodnotili individuální okolnosti a poskytli vám informace týkající se vašeho potenciálního případu. Chceme se ujistit, že vám dokážeme poskytnout cenné služby dříve, než se ujmeme vašeho případu. Prostřednictvím našeho bezplatného zhodnocení jsme schopni rozhodnout o nejlepším směřování vašeho potenciálního případu a přizpůsobit své právní zdroje konkrétní situaci.

Po úvodní konzultaci, pokud se rozhodnete spolupracovat s Navrat Law, postupujte prosím následovně, abyste s námi navázali vztah advokát-klient:

1. Podepíšete smlouvu s advokátem
Po úvodních konzultacích vám zašleme smlouvu o poskytování právních služeb. Přečtěte si smlouvu, vytiskněte ji a podepište ji.
2. Vraťte podepsanou smlouvu o poskytování právních služeb spolu s počáteční platbou
Podepsanou smlouvu o poskytování právních služeb (dohoda mezi advokátem a klientem) můžete poslat spolu s úhradou počátečního poplatku za právní poradenství do naší advokátní kanceláře, nebo můžete podepsanou smlouvu o poskytování právních služeb poslat prostřednictvím přílohy e-mailu.
3. Přijměte kopii podepsané smluvní smlouvy
Jakmile dostaneme podepsanou smlouvu a zpracujeme vaši platbu, zkontaktuje vás zkušený advokát a začne pracovat na vašem případě. Vyplněná smlouva o poskytování právních služeb, kterou jste podepsali vy a právník, naznačuje vytvoření vztahu mezi advokátem a klientem.

Vaším právníkem se staneme jen tehdy, když budeme souhlasit s tím, že vás budeme zastupovat jako klienta. Po podepsání a odeslání smluvního závazku a zaplacení požadovaného počátečního poplatku za právního zástupce vám zašleme kopii uzavřené smlouvy o poskytování právních služeb. Upozorňujeme, že do té doby není vytvořen žádný vztah mezi advokátem a klientem.

Způsob platby

Naše firma akceptuje následující způsoby platby: hotovost, osobní šeky, peněžní příkazy, cestovní šeky, pokladní šeky, bankovní převody, kreditní karty MasterCard a Visa. Kromě toho můžete použít platební platformu Paypal, která je rychlá a bezpečná. Chcete-li použít Paypal, zadejte výši poplatku a klepněte na tlačítko platit. Budete automaticky posláni na platební platformu Paypal.
Platit kreditní kartou můžete, pokud jsou splněny následující podmínky:
(I) dostali jste naše smluvní podmínky nebo písemné sdělení,
(Ii) souhlasili jste s našimi smluvními podmínkami nebo s našim písemným oznámením a
(Iii) upřednostňujete platit kreditní kartou a nechcete platit bankovním převodem nebo jinými způsoby plateb.

Bezplatné zhodnocení

Jsme hrdí na to, že nabízíme své bezplatné hodnotící služby, abyste vy, náš potenciální klient, dostali více informací o svých možnostech a našem odborném názoru na pravděpodobnost úspěchu případu. Můžete využít naše bezplatné hodnotící služby zasláním e-mailu.

Upozorňujeme, že rozsah a hloubka naší bezplatné hodnotící služby není neomezená. Přijímáme obrovské množství otázek týkajících se právních otázek, a proto nemůžeme garantovat bezplatné hodnocení za všech okolností.

Konzultace za poplatek

Ti, jejichž situace nespadají do našich kategorií s bezplatným zhodnocením, mohou využít naši konzultační službu za poplatek a získat tak naše odborné rady týkající se vašich možností a způsobilosti. V mnoha případech vám budou prospěšné naše konzultační služby za poplatek, protože vám budeme moci věnovat potřebný čas, abychom vám poskytli podrobněji odpovědi na vaše otázky.

Pokud využíváte naši konzultační službu založenou na poplatcích, můžete si vybrat úroveň detailů, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Každá úroveň závisí na tom, jaké komplikované jsou vaše problémy. Čím méně podrobná odpověď, kterou potřebujete, nebo méně náročné otázky, tím nižší náklady na konzultaci za poplatek. Upozorňujeme také, že celá částka vašich nákladů na konzultace bude plně započítána do poplatku za právní poradenství, pokud se do 15 dnů od konzultace rozhodnete s námi spolupracovat na řešení vašeho případu. Díky konzultacím za poplatek vám můžeme poskytnout dostatek informací o vašich možnostech a rozhodnout se, zda s námi budete spolupracovat jako s právníky.